UkrainianEnglish

Майбутнє Союзу Українок Америки
в наших руках!UNWLA Day

Союз Українок Америки

Запрошуємo на ХХХІ конвенцію
Тампа, Флорида
26-29го травня 2017Shioments to Ukraine

Через співпрацю з Др. Ґенадієм Фузайлом,директором Doctors Collaborating to Help Children (CtoHC) в Бостоні, СУА знова мав нагоду переслати потрібні і вартісні медичні продукти до шпиталів в Україні.Цим разом, за порадою Др. Уляни Супрун, директора гуманітарних ініціатив Світового Конгресу Українців і керівника Школи реабілітаційної медицини УКУ, посилки були вислані до шпиталю № 17 у Києві а відтак будуть переслані по інших лікарнях в Україні. Більшість планується вислати  у Маріупольску лікарню швидкої допомоги, що наразі постійно приймає як цивільних, так і військових поранених з зони АТО.РІЗДВЯНА АКЦІЯ СУСПІЛЬНОЇ ОПІКИ СУА «БАБУСІ»

Christmas Initiative

РІЗДВЯНА АКЦІЯ СУСПІЛЬНОЇ ОПІКИ СУА «БАБУСІ» 

За ініціятивою союзянок Америки, підтриманою союзянками України, на Різдвяні свята отримали грошову допомогу 107 одиноких бабусь у 9-ти областях України. Ця акція відбулася через голів обласних організацій Союзу українок, через голову СУУ, через Марію Фуртак, представника СУА у справах гуманітарної допомоги в Україні, а також через пошту. Усі відгуки про цю акцію дуже теплі, щирі і прекрасні! 

“Вашу любов і пошану Бабусі відчули повною мірою. Окрім написаного, наші голови, коли відвідували Бабусь, давали мені слухавку. Від зворушення плакали разом – і Бабусі, і я. Акція Союзу Українок Америки просто фантастична. Несподівана радість наших Бабусь пере- вершила, дійсно, усі сподівання”, – коментар пані Хомик.

"Кожного дня я отримую дзвінки вдячнся більше інформацій


Наша Ціль

Ціллю СУА є об'єднувати жінок українського походження.

Тут знаходиться більше інформацій


Відкритий семінар «Жіноцтво в суспільно-політичних процесах міжвоєнного періоду»

Тут знаходиться більше інформацій


%20Gazetta%20interview%20with%20MZ.pdf">Тут знаходиться більше інформацій
Книга – номінант на здобуття Шевченківської премії 2013 року

Понад 90 років ім’я Михайла Омеляно- вича Гаврилка було невідомим навіть на його рідній Полтавщині.

Тут знаходиться більше інформацій


Історія журналу «Наше Життя»

Tут знаходиться більше інформацій